Teknoloji Barkod

Teknoloji Barkod

Teknoloji Barkod 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeli kadrosuyla kurulmuş, sektöründe ilklere imza atan bir firma olmuştur. Kalite anlayışından taviz vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı hedef edinmiş, imkansızı hayal etmiş ve başarmıştır. Eğitime gereken önemi vermiş, tüm çalışanlarından başlayarak yönetim kadrosunu profesyonelce oluşturmuştur. Satış yapma mantığı gütmeyip satış sonrası desteğe gereken önemi vermiş, hizmet lideri olmayı prensip edinmiştir. Teknik kadrosunu daima ön planda tutmayı başarmış, ekip ruhuyla yeni projeler ve farklı çözümler oluşturmuştur.

Amacımız;
Bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp ülke içinde ve dışında, stok takip sistemlerini yaygınlaştırarak online iletişimdeki yerini bütün firmaların almasını sağlamaktır. Makroekonomi içerisinde yer alan küçük veya büyük ölçekli tüm işletmelerin barkod sistemlerini tanımasına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;
Teknoloji Barkod; sektöründe daima öncü olmayı ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerlemeyi hedef edinmiştir. Kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde hizmet vermek, profesyonel kadrosuyla yeni projelerde yer almak en temel prensiplerindendir.

Misyonumuz;
Bilgi teknolojileri alanında yeni ürün ve hizmetler sunmak, yatırımlarıyla istihdam oluşturmaktır. Farklı değer sistemlerine sahip projeler yaratmak ve müşteri beklentilerine cevap vererek büyümektir. Toplumsal ekonomiye katkı sağlamak Teknoloji Barkod’un öncelikleri arasında yer almaktadır.