Market Otomasyon Sistemleri


Market Otomasyon Sistemleri

Aşağıdaki telefon numaralarımıza tıklayarak bizleri anında arayabilirsiniz.

Market Otomasyon Sistemleri

Marketler perakende satış işleminin en yoğun olduğu ve barkod otomasyon sistemine en çok ihtiyaç duyulan ticari yerlerdendir. Teknoloji Barkod marketlere özel otomasyon sistemiyle en yoğun olan halk günlerinizde dahi sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunmaktadır. Bilgisayar bilgisi az olan birinin bile kolaylıkla öğrenebileceği market programı, günlük işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır.
Sistem, marketinizde bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle başlamakta ve size birçok yönden avantajlar sağlamaktadır.

Teknoloji Barkod Otomasyon Sisteminde;

** Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
** Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.
** Gün sonlarında yazarkasanızdan kolayca geri çekim yaparak gün içinde satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayabilirsiniz.
** El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.
** Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.
** Deponuzdaki ürünler için optimal seviyeler belirleyerek minumum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programınızı ayarlayabilirsiniz.
** Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
** Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.
** Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
** Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.
** Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.